Nowości produktowe

  • Domykacze gazowe

Nowością w sprzedaży są domykacze gazowe do drzwi przesuwnych w systemie stalowym i aluminiowym. Domykacz gazowy wyhamowuje i łagodnie domyka drzwi w skrajne położenie. 
Urządzenie montowane jest w celu poprawienia bezpieczeństwa użytkowania drzwi przesuwanych w zabudowach, szafach i wnękach.

 

  • System łamany

System łamany jest nowym systemem aluminiowym umożliwiającym wykonanie drzwi "składanych". W systemie tym można wykonać drzwi składane, z których każda z par drzwi ma dodatkowo możliwość przesuwania na boki.  • Panele ze szkła

Wysokiej jakości Panele ze szkła "Extra Clear" (lakierowanego) typu float oparte na karcie RAL połączone z systemami Komandor dają nam niezwykły, oryginalny wystrój wnętrza który pasuje do każdego nawet najbardziej wyszukanego stylu. Szafy z takimi drzwiami są uznawane przez znanych projektantów oraz architektów wnętrz.

 

  • Drzwi podwieszane

Drzwi podwieszane doskonale nadają się do oddzielenia dwóch pomieszczeń – zachowując komfortowe przejścia pomiędzy nimi, nie naruszając jednocześnie wyglądu i jednolitości powierzchni podłogi. Szeroka oferta wypełnień i profili pozwala na urozmaicenie i ciekawą aranżację wnętrza domu czy mieszkania.

Meble na miarę...