Rodzaje WYPEŁNIEŃ

Płyta laminowana
Współpracujemy z najlepszymi producentami płyt meblowych. W ofercie posiadamy płyty w kilkudziesięciu kolorach i dekorach o grubości 10, 18 i 28 mm. Ponieważ przykładamy dużą wagę do jakości oraz estetyki produktów, gama dostępnych dekorów jest ciągle poszerzana i uwzględnia najnowsze trendy w światowym wzornictwie.

Płyta rattanowa
RATTAN to powszechnie na świecie używana nazwa  kolczastej palmy Calamus rotang, pochodzącej z wilgotnych lasów tropikalnych Azji. Maty rattanowe dostępne są w kilkunastu barwach. Rattan najczęściej stosowany jest w szafach montowanych w sypialniach lub przedpokojach, jako drzwi pełne lub w połączeniu z innym materiałem.
Kolory płyty rattanowej

Płyta bambusowa
Jest to rodzaj trawy wodnej o twardniejących łodygach. Ekologiczne pochodzenia bambusa sprawia, że często w swoich meblach wykorzystują go osoby żyjące w zgodzie z naturą, ceniące sobie egzotyczne, ekologiczne wnętrza.  W naszej ofercie bambus występuje w postaci płyt o różnej szerokości i wybarwieniu dekorów.
wzory płyty bambusowej

Lustra i szyby
Lustra stosowane w drzwiach naszych szaf wnękowych wykonane są ze szkła float oraz zabezpieczone od tyłu folią, która zapobiega rozpryskowi w momencie uderzenia. Dodatkowo powierzchnia lustra pokryta jest specjalnymi warstwami ochronnymi, co zabezpiecza je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tafle lustra o grubości 4 mm dostępne są w dwóch wysokościach 2500 mm oraz 2750 mm. Mogą więc występować w drzwiach szaf samodzielnie lub w połączeniu z innymi wypełnieniami.
kolory luster i rodzaje szkła 

Lacobel
Kolorowe szkło lakierowane o grubości 4mm, pokryte ekologicznym i przyjaznym dla środowiska lakierem, dostępne w pełnej palecie RAL. W szafach lacobel podklejany jest od tyłu folią zabezpieczającą, dzięki czemu tafla szkła w momencie uderzenia nie rozpryskuje się na drobne kawałki. Szkło lakierowane jest łatwe do utrzymania w czystości, odporne na działanie tłuszczu i wody. Ponieważ występuje w bardzo szerokiej palecie barw, to doskonale komponuje się z innymi materiałami jak płyta meblowa, drewno czy z innym kolorem lacobelu. Taka wszechstronność tego materiału, daje niemal nieograniczone możliwości tworzenia szaf wyjątkowych, wpisujących się w najnowsze trendy meblarskie na świecie, a jednocześnie idealnie pasujących do klimatu pomieszczenia i charakteru klienta.
kolory lacobeli

Szyba dekoracyjna
Tradycyjne drzwi z lustra czy płyty zastępowane są często drzwiami z różnorodną grafiką i fotografiami. Takie rozwiązanie pozwala przenieść się w świat koloru, marzeń, fantazji czy wspomnień. Grafika drukowana jest na folii PCV, a następnie trwale łączona ze szkłem bezbarwnym.
przykładowe szafy z grafiką na szkle

Ekoskóra
Podstawą wyrobu jest płyta komórkowa, znana również pod nazwą „plaster miodu”, zespolona z płytą MDF, pokrytą materiałem z matowej skóry ekologicznej. Płyta jest lekka, stabilna, wytrzymała i ekologiczna. Z uwagi na to, iż jest to materiał naturalny, dopuszcza się występowanie różnic w odcieniach w różnych partiach produkcyjnych. Wypełnienie z Ekoskóry to nowa i ciekawa propozycja dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą, preferują cieplejsze wnętrza, ale jednocześnie z nutką ekstrawagancji.
rodzaje i kolory ekoskóry


 
Meble na miarę...